Srpen 2008

Sobota 30.srpna 2008

30. srpna 2008 v 12:00 | Sherin |  Deník
Tak v pondělí začíná škola, asi před tejdnem sem se eště těšila, ale teď....Teď už ňák ne...Už asi tejden (možná dýl) si lámu hlavu, s kým si sednu. Tento problém jsem už docela dlouho neřešila, už asi od 4. nebo 5. třídy sedím pořád s mojí nej kámoškou. Minulý rok, když sem byla nová, tak sem na to vůbec nevzpomněla, prostě se najdenou odehrálo tolik věcí a už sem s někým seděla. Nebo to bylo tím, že sem myslela na jiný věci (jaj udělat dobrej dojem atd..). Ale teď už zase myslim na to, s kym si sednout. Možná to nakonec dopadne tak, že budu sedět sama (a to doufám, že ne, protože nesnášim samotu).
Ale to bylo trochu (trochu? docela dost) pesimistický. Něco pozitivního...tak například, že se neska vrátila moje nej kámoška z tábora! Juchůů!! Skoro celý prázdniny sem se s ní neviděla, takže sem strašně ráda, že se konečně vrátila. :-)

Pondělí 18.srpna 2008

18. srpna 2008 v 22:36 | Sherin |  Deník
17:30
Tak mi bylo ráno smutno (tože v sobotu odjela nej kámoška až do konce prázdnin), pak sem jela do města koupit si od babičky dárek k svátku (dostala sem 500Kč). Chvíli to vypadalo, že nic, ale nakonec úspěch!!! Koupila sem si v Palladiu v Luxoru knížku o kreslení Naučte se kreslit: Manga: Svět hrůzy a temné magie. Pak sem přišla domů a máma začala nadávat, tože pracovníci, co nám dělaj zahradu se flákali a vykopali 2 díry a tože měla bejt jenom jedna, tak ji museli zasypat. No prostě za ty 2 hodiny, co sme byly pryč toho víc zmrvili, než sem si myslela, že dokážou.
22:42
Tak sem si řikala, že by to chtělo novej vzhled. Ten starej se mi zdál příliš pesimistickej a depresivní. Chvílemi sem to chtěla vzdát, ale moje kámoška mi řikala, ať vydržim (a i mi s tim pomáhala (moc si toho cenim(díky moc))), tak sem ji poslechla a todle je výsledek. Doufam, že se vám bude líbit víc než ten starej. Mně osobně se líbí víc ten novej.

Životopis

2. srpna 2008 v 18:14 | Sherin |  Johnny Depp
Palmerové a Johnu Deppovi v USA. Jeho babička byla indiánka z kmene Cherokee a v žilách mu koluje také irská a německá krev. Po smrti dědečka našel otec práci v Kalifornii. Během tohoto období se rodina stěhovala z místa na místo, často bydlela v motelu. Toto těžké období překonával uléváním, od dvanácti kouřením, pitím a drogami. Johnny Depp má dvě starší sestry Christi a Debbie a staršího bratra Danyho. Sestry jsou nyní jeho osobní asistentky a bratr scénáristou. Johhnyho velkým koníčkem je hudba a hra na kytaru. Působil ve skupinách P a The Kids, která dělala na koncertech předskokana Igi Popovi. Právě kvůli hudbě opustil v šestnácti studium na střední škole. Ve dvaceti se Johnny oženil s Lori Allisonovou, ale jejich manželství nevydrželo a o pár let později se rozvedli. Lori jej však seznámila se svým přitelem Nicolasem Cagem, který mu pomohl do filmového světa a roli ve filmu Noční můra z Elm Street. Depp bral v té době hraní jako zdroj peněz pro muzikantskou kariéru v The Kids. Kapela se však záhy rozešla. Po několika dalších filmech jej producenti Foxu obsadili do seriálu Jumping Street 21, kde hrál mladého policejního detektiva Toma Hansona, který je tajně nasazován do škol, kde má vyšetřovat zločiny. Johnny se stal idolem fanynek (hlavně kvůli svému vzhledu). Po skončení Jump Street 21 přijal roli ve filmu Střihoruký Edward, kde si zahrál nepříliš pohledného umělého člověka. Ve filmu What´s Eating Gilbert Grape? si zahrál roli maloměstského chlapce, který se snaží uniknout, ale je psychicky připoután ke svému retardovanému bratru (Leonardo di Caprio). Další excelentí roli zahrál ve filmu režiséra Jima Jarmusche Mrtvý muž (Dead man) o Williamu Blakeovi v prostředí Divokého Západu. Naposledy jsme jej mohli vidět ve filmu Piráti z Karibiku. Zahrál si i v Once Upon A Time In Mexico, což je volné dokončení trilogie El Mariachi a Desperado s Antonio Banderas jako nájemných vrahem. I přes své nesporné herecké kvality nemá kromě několika nominací na Zlatý glóbus žádnou hereckou cenu. Delší vztah prožil s herečkou Winonou Ryderovou (Střihoruký Edward), Jennifer Greyovou z Hříšného tance nebo modelkou Keith Mossovou. Již několik let žije s francouzskou herečkou a zpěvačkou Vanessou Paradis. Má s ní dvě děti: dcerku Lily-Rose Melody Deppovou (narozena 27. května 1999) a syna Jacka Johna Christophera Deppa III (narozen 9. dubna 2002). Pokud právě nenatáčí, pobývá nejčastěji se svou přítelkyní v jižní Francii, Paříži nebo Los Angeles. Johhny Depp je známý množsvím tetování. Na pravém bicepsu má nápis Wino Forever (po rozchodu nechal část odstranit), na levém obrácený trojúhelník, přes srdce nápis Lili-Rose, na pravém předloktí Jack a symbol letícího ptáka.

Filmy, ve kterých hrál

2. srpna 2008 v 18:04 | Sherin |  Johnny Depp
2008
Shantaram (Lindsay)
Sweeney Todd (Sweeney Todd)
2007
Piráti z Karibiku - Na konci světa (kapitán Jack Sparrow)
2006
Piráti z Karibiku - Truhla mrtvého muže (kapitán Jack Sparrow)
Do hlubin 3D (vypravěč - v originálním znění)
The Rum Diary (Paul Kemp)
The Diving Bell and the Butterfly (Jean Dominique Bauby)
2005
Karlík a továrna na čokoládu (Willy Wonka)
Mrtvá nevěsta Tima Burtona (Victor Van Dort)
2004
Tajemné okno (Mort Rainey)
Hledání Země nezemě (Sir James Matthew Barrie)
Libertin (hrabě)
Vzali se a měli hodně dětí (L'inconnu)
2003
Kdysi dávno v Mexiku / Tenkrát v Mexiku (Sands)
Ztracen v La Mancha (Himself)
Piráti z Karibiku - Prokletí Černé perly (kapitán Jack Sparrow)
2001
Z pekla (Inspector Fred Abberline)
Kokain (George Jung)
2000
Devátá brána (Dean Corso)
Čokoláda (Roux)
Muž, který plakal (Cesar)
Než se setmí (Bon Bon/Lieutenant Victor)
1999
Ospalá díra (Constable Ichabod Crane)
Astronautova žena (Spencer Armacost)
1998
Strach a hnus v Las Vegas (Poul Duke/Hunter S. Thompson)
Jak se neztratit v L.A. / Ztracen v L.A. (sám sebe)
1997
Krycí jméno Donnie Brasco (Donnie Brasco/Joseph D. "Joe" Pistone)
Bojovník (Raphael)
1996
Cannes Man (sám sebe)
1995
Don Juan De Marco (Don Juan)
Mrtvý muž (William Blake)
V poslední chvíli (Gene Watson)
United States of Poetry (sám sebe)
1994
Ed Wood (Ed Wood)
1993
Co žere Gilberta Grapea (Gilbert Grape)
Arizona Dream (Axel Blackmar)
Benny a Joon (Sam)
1991
Freddyho smrt - Poslední noční můra (Teen on TV)
1990
Střihoruký Edward (Střihoruký Edward)
Cry-Baby (Wade 'Cry-Baby' Walker)
1986
Četa (Pvt. Gator Lerner)
1985
Soukromý víkend (Jack)
1984
Noční můra v Elm Street (Glen Lantz)
Mně osobně se nejvíc líbí Sweeney Todd, Ospalá díra a Mrtvá nevěsta Tima Burtona

Johnny Depp

2. srpna 2008 v 17:58 | Sherin |  Johnny Depp
tak sem tak přemýšlela, co sem dát a najednou mě napadlo, proč se nedát svýho úúplně nejoblíbenějšího herce Johnnyho Deppa (neni sice nejmladší, ale tak co)...takže sem dam životopis, fotky, atd....