Srpen 2009

Dívka bez identity

29. srpna 2009 v 21:53 | Sherin |  Moje tvorba
Takže dlouho jsem nad tímto váhala. Nejdřív mě to napadlo a já nadšeně jásala. Pak jsem ale svůj nápad řekla Cut a ta mi řekla, že ona by to neudělala a já se nad tím zamyslela a zjistila, že má asi pravdu. A o co že vlastně jde? Rozhodla jsem se, že bych na blogu zveřejnila jednu svojí povídku. Cut mi sice řekla, že si myslí, že mi jako názor napíšete spíše kladný už jen z principu, ale já se i přesto rozhodla, že ji zveřejním. Takže vás prosím, buďte klidně nemilosrdní, ale řekněte mi svůj opravdu upřímný názor. Budu vím za to moc vděčná.

Smrť

23. srpna 2009 v 20:51 | Sherin |  Různé obrázky
Po mém nekonečném flákání vám konečně přináším zase nějaký ten článek. Možná někomu nesedne. Někdo si řekne, že nejsem normální, a někdo se nezmůže ani na slovo a bude pouze kroutit hlavou. Ale ať či nebo onak, dnes vám naservíruji porci obrázků mé nejoblíbenější postavy z dílny Terryho Pratchetta. Ano, je to Smrť. A proč? Sama nevím, ale tato postava mi přijde sympatická již od první vteřinky, kdy jsem měla tu čest se s ním setkat v knížce Mort. Vzhledově nemůžu říct, že by byl nejkrásnější, ale zaujal mě především svým charakterem. Možná si říkáte: "Vždyť je to jenom kostlivec!" Ale mýlíte se. Není to jenom kostlivec. Je to Smrť.
Doufám, že se vám dnešní porce obrázků líbila, protože příště se můžete těšit na obrázky podobného rázu. Obrázky krysího Smrtě, který, i když je to jenom krysí kostřička, je neuvěřitelně roztomilý. :)

Love You To Death

6. srpna 2009 v 14:33 | Sherin |  Kamelot
Ano, stále ještě (naštěstí?/naneštěstí?) žiji. Omlouvám se, že sem moc toho nepřidávám, ale poslední tři dny jsem pořád někde lítala. V pondělí v kině, v úterý s babičkou v IKEA :D (to se mi tu nechce rozebírat, ale sranda to teda nebyla, to mi věřte :D) a včera jsem byla v knihovně, na nákupu a opět v IKEA :) (tentokrát již bez babičky =D). Ano, možná to někteří víte nebo jste si toho všichni, ale v IKEA jsem každou chvíli, ne-li téměř pořád. A dokonce to zašlo až tak daleko, že jsem se na IKEA stala závislá :D Jsem včera přišla domů a já si musela hned do IKEA hrnečku nalít IKEA brusinkový sirup a vypít ho IKEA brčkem a pak ještě složit dvě IKEA krabice. No řekněte, jsem normální? Já osobně myslím, že ne. Jsem prostě takový IKEA fanatik ;) Ale když jsem u toho fanatika, tak jste mě měli vidět dneska ráno. Jsme si včera koupili nový vysavač a já ho ráno chtěla hned vyzkoušet, takže jsem celé dopoledně fanaticky lítala po baráku s novým vysavačem a vysála všechno :D

No dobře, to by už ale stačilo. Už trochu spěchám, protože se chci, samozřejmě jak jinak, s pomocí IKEA předělat ještě vedlejší pokoj. Jsme včera ještě koupili krabice, takže se na to za chvíli vrhnu. No, ale abych se dostala k jádru dnešního článku. Já vím, že písnička byla už minule, ale co se dá dělat, jsem se s vámi chtěla podělit o jednu krásnou píseň, o které jsem se domnívala, že tu již je. Pak jsem si ale vzpomněla, že tu není, protože zrovna když jsem ji chtěla zveřejnit (20.5. to bylo), tak jsem se dívala ke Cut a co tam nevidím? Tu písničku, kterou jsem zrovna chtěla zveřejnit. Přišlo mito tedy blbé a nechala to být, dnes jsem si ale na ni vzpomněla a musím ji sem dát. Takže jedná o písničku Love You To Death od Kamelotu. Píseň s krásným text, hudbou a hlavně i videoklipem. Prostě krásná píseň, u které i slza ukápne. Dost už mých řečí nesmyslných a radši si ji poslechněte :)