Říjen 2009

Krysí Smrť

29. října 2009 v 19:35 | Sherin |  Různé obrázky
Tak jsem opět zde. Jsou konečně prázdniny, takže mám čas po nějaké zase něco napsat na blog. Prázniny máme ve škole sice teprve od středy, ale já jsem si je trochu natáhla a už od soboty byla s rodičema v Pařiži v Disneylandu. Včera jsme se vrátili, takže jsem ještě nestihla přehrát fotky, ale brzo to udělám a nějaké vám tady předvedu. Ale zpět k tématu dnešního článku.

Již před nějakou dobou jsem sem dávala obrázky Smrtě z knížek Terryho Pratchetta a slibovala, že se vám dostane i obrázků krysího Smrtě. Je to neuvěřitelně roztomilý tvoreček. Ano, je to jenom krysí kostra v černém rouchu s malou kosičkou. Ale i přesto má jakési vnitřní kouzlo.

Možná bych ho měla ve zkratce popsat a charakterizovat. Je to malá kostřička hlodavce oděná v černé róbičce s kápí a tahající malou kosičku. Má na starosti všechny krysy, myši, morčata a vůbec hlodavce celkově. Je o něco společenštější než Smrť a celkově je to velice přátelská dušička. S jeho původem je to tak, že je vlastně částí ze Smrtě, která jako jediná zůstala osamostatněná (kdybyste chtěli vědět více, tak si přečtěte Sekáče). Jeho typické a snad i jediné rčení je KVÍK. Myslím, že to by mohlo tak pro představu stačit.

Takže tady už konečně máte krysího Smrtě s jeho charakteristickým KVÍK.

A ještě dva obrázky, kde je společně se Smrtěm


Vaše Sherin

South Park: Goths versus Vampire Kids

6. října 2009 v 21:16 | Sherin |  Gothic
Můžete provolávat slávu, protože jsem opět tu. Ty, které to netěší, se s tím holt musí smířit, já tu prostě budu ;-) K napsání článku na blog se dokopávám už hodně dlouho, dneska mám sice děsnou náladu a je mi nějak divně, ale prostě jsem si řekla, že takhle to dál nejde. A takto vzniknul tento článek. Téma mám vymyšlené už víc jak měsíc, ale nikdy jsem se nedonutila to sem dát a napsat k tomu alespoň větu. Jedná se o epizodu ze Southparku, někteří ji možná budete znát, jiní ne, ale přeji příjemné pokoukání, doufám, že se bude líbit.