Prosinec 2009

Šťastný nový rok!

31. prosince 2009 v 18:34 | Sherin |  Deník
Tohoto Silvestra bych zrovna neoznačila za toho nejšťastnějšího, ale naštěstí přísloví "Jak na Nový rok, tak po celý rok." dneska neplatí, takže se nemusím bát, že bych celý rok 2010 byla deprimovaná stejně jako dneska. Tak se musím zítra pokoušet vyhýbat té špatné náladě! =) Ale věřím, že většina z vás si Silvestra patřičně užívá buď s příteli nebo s rodinou a jsou šťastní.
Tím se již dnešní krátký článek chýlí ke konci, protože za chvíli odcházíme s rodiči na večeři, takže bych vám všem, kdo na tento blog zavítáte, chtěla popřát hezké prožití Silvestra a šťastný nový rok 2010! =)


Vaše Sherin

Pozdě ale přeci

26. prosince 2009 v 11:37 | Sherin |  Deník
Já vím, už je trošku poudě popřát vám veselé Vánoce, protože už se svátky vánoční blíží ke svému konci. Tak alespoň doufám, že jste si je užili, dostali dárky, které jste chtěli, udělali radost svým bližním dárky, kterými jste je obdařili. Já jsem si Vánoce užila, dárky taky super, dostala jsem nějaké oblečení (třeba dlouhou černou sukni ^^ nebo krajkové bolerko, skvělou noční košili, černý svetřík), pak klasicky nějakou tu kosmetiku, Encyklopedii hudebních nástrojů :) a knížku o Shakespearovi, zrcadlo xD a pero od Parkera s tenkým hrotem. A ještě bych málem napomněla na menší finanční obnos od babičky, který investuji na zaplacení hodin violoncella (ale stejně to nestačí a budu si muset přidat). Na to mi sice už peníze od Vánoc stačit nebudou, ale potřebuju ji, takže pravděpodobně zítra vyrazím do Prahy a již za svoje peníze si pořídím ladičku. Když hraju v orchestru, tak si ji musím pořád půjčovat od kamarádky xD.
Takže tím bych už asi končila, protože za chvíli přijde babička na oběd. Ale závěrem ještě pro takové malé poohlédnutí za těmi Vánocemi jsem si pro vás nachystala poslech písničky, kterou jistě všichni znáte ale přezpívanou Tarjou Turunen.
Vaše Sherin

Neděle 20.prosince 2009

20. prosince 2009 v 14:28 | Sherin |  Deník
No tak jsem opět tady. Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve. Články jsem měla i napsané, ale na papíře, takže bych ještě potřebovala čas na to to přepsat a zveřejnit, jenže toho se mi moc nedostává. Je tolik věcí, co se udály od posledního článku.