Leden 2010

Přichází...

26. ledna 2010 v 19:24 | Sherin |  Moje tvorba
Ani nevím, proč mě napadl zrovna tento název pro dnešní článek. Ale každopádně už to tak bude. Protože dnešním dnem přichází...

Hysteria

10. ledna 2010 v 18:09 | Sherin |  Muse
Tak jsem opět zde. První článek v novém roce. Sice je to až 10.1., ale dříve jsem se k tomu nedostala. Vlastně ani teď nemám vůbec čas, jelikož se musím učit antiku, ze které zítra píšeme písemku. A jestli ji nenapíšu na jedničku, což asi ne (já vím, jsem děsně optimistická dnes), tak dostanu trojky z češtiny na vysvědčení. Možná nechápete tu ironii, tak vám to krapet osvětlím. Já, která píše celkem dobré slohy (nechci se příliš vychloubat), která umí velmi dobře pravopis, já, kterou neskonale baví čeština, ano, tak tuto osobu čeká trojka z češtiny na vysvědčení. A proč vlastně? Protože na začátku roku dostali všichni (včetně mě) pětku z diktátu, poté dvojka ze zkoušení a nakonec čtyřka z písemky, na kterou jsem se učila jak blbá, ale bylo tam něco úplně jiného. A to je vše, pouze tři známky za pololetí. Doufám, že ze slohu (který vám již nějakou dobu slibuju) budou dvě známky a budu mít dvě jedničky, potřebuju to nějak spasit. Protože tou písemkou z antiky to moc nespasím. O to mě to štve, protože mě čeština baví. No co, zase mám jedničku z biologie, nad čímž zůstává mámě rozum stát, protože u nás v rodině není nikdo na biologii nijak nadaný.
Ale teď už přestanu blábolit o sobě, což dělám na blogu, jak vidím, skoro pořád poslední dobou. Dneska vám přináším po delší době zase nějaký ten poslech. Jedna o písničku od mé oblíbené skupiny a o to více se stydím, že tu od nich nemám ani jednu písničku. Ale v porovnání třeba s Nightwish je to poměrně nová oblíbená skupina. A o koho se jedná? O skupinu Muse. A abych jim to vynahradila, tak jsem jim rovnou zřídila celou rubriku, takže se můžetě těšit, že se s nimi budete vídat celkem často. A teď již k samotné písničce. Jmenuje se Hysteria, nevěděla jsem, jestli sem dát tuto nebo ještě jednu, ale nakonec jsem si zvolila tuto a tu druhou až někdy příště, takže se těšte! ;-)
Vaše antikou zmožená Sherin