Březen 2010

Moje malá černá chlupatá kulička ^^

16. března 2010 v 21:01 | Sherin |  Různé obrázky
Nečekala jsem sama od sebe, že sem dám fotky tak rychle, ale jelikož, jsem musela svého mazlíka vyfotit pro tetu, tak proč je sem nedát hned. Jsou ale jenom dvě, jedna z dálky a druhá zblízka ;-)

Potkanice
Potkanice
No řekněte, není sladká a roztomilá? ^^


Vaše Sherin

Pondělí 15.března 2010

15. března 2010 v 16:38 | Sherin |  Deník
Omlouvám se za svojí dlouhodobější nepřítomnost (pokolikáté to už vlastně je?). Poslední dobou nějak nestíhám. Jsem nevyspalá, ze všech stran se na mě všechno valí a je toho moc. Ale nad toto všechno bych vyzvedla dvě věci, které mě trápí nejvíc. A to nevyspalost a bolesti zad. Ani nevím, co z toho je horší a ani u jednoho nevím zjevnou příčinu. Večer nemůžu spát, usnu třeba až o půlnoci a ráno už zase v šest musím vstávat (někdy se probouzím už dřív, například v pět :-/), holt šest hodin spánku mi nestačí, když mě pak čeká jeden hektický den za druhým. Dokonce to zašlo tak daleko, že jsem se snad cítila po prázdninách i hůř.
Ale abych taky pořád jenom nenadávala tak něco pozitivního. Od včerejška mám doma novou potkanici. Už se těším, až si ji začnu ochočovat (což bude za chvíli :)), protože, oproti potkanům ze zverimexu a podobných institucí, je krásně krotká a nekouše na potkání vše, co vidí (včetně lidských prstů. ^^ Myslím, že se v dohledné době dočkáte i nějakých fotek, ale abych vám ji alespoň trochu popsala - je to ta nejsladší malá černá chlupatá kulička, jakou jste kdy viděli. :) Dokonalý popis, že? Ale nebojte, fotky budou. ;-) Jinak co se týče jména, tak ještě nejsem plně rozhodnuta, ale musím vymyslet nějaké oficiální jméno na F, tak kdyby vás něco napadlo, budu moc ráda :) (To víte no, mám potkana s papírama xD).
Už asi budu muset končit, příšerně mě bolí záda (a od toho už děsně čtyři dny hlava :(), musím se učit na zítřejší test v fyziky (nejradši bych tu učitelku zabila!!! přála bych jí smažit se v plamenech pekelných, muhehehehe!!!...xD) a ještě se mi tu na středu kupí biologie. A to ještě nepočítám, že musím začít ochočovat tu svojí potkaní potvůrku ^^

Tak zase na velmi brzkou shledanou


Vaše znavená Sherin