Červen 2010

Vidina lepších časů přichází

10. června 2010 v 19:54 | Sherin |  Deník
Zdravím!

Omlouvám se, že jsem se neozvala dříve, ale mám toho hodně a jsem děsně přetažená. A jak se to pozná? Že už zase přichází období, kdy usínám na každém kroku - ve škole při hodinách jenom usínám a doopravdy usínám třeba vestoje v tramvaji.

Jsem zjistila, že člověk docení význam letních prázdnin, až když je na střední škole a opravdu je potřebuje. Toto je první školní, kdy se na ně opravdu těším, protože je potřebuju každou částí těla. Těším se, až si přečtu knížky, které se mi hromadí, až pojedeme s rodičema do Francie do Bretaně a budeme 14.července v Paříži :) (asi nevíte o mé, z dlouhodobého hlediska, relativně nové zálibě ve Francouzské revoluci, ale slibuji, že se brzy dozvíte a možná mě začnete proklínat) a potom se také těším na kurzy ve Francouzském institutu, přičemž můj termín se kryje s termínem, kdy tam bude chodit Julie (jenom asi 15 minut rozdíl) :) Prostě se těším na prázdniny :) Ale abych se také na něco těšila, co není tak daleko, tak se těším na tento víkend, protože v sobotu nebo neděli zajdu za Julie (již podruhé v tomto týdnu, ale jsem tam ráda :)), což je důvod k radosti. Protože když jsem u ní byla v úterý, tak jsme si samozřejmě (jako vždy) nestihly vše říct. A to jsem tam nakonec byla o hodinu déle, protože venku se strhla taková smršť, že jsem nemohla jít domů (ale vůbec mi to nevadilo :D)

Možná jste někteří zvědaví, jak se dařilo ve Francii a třeba i vidět nějaké fotky (mám jich něco okolo 600). To vše přijde, ale zatím jsem se ani nedostala k tomu, abych fotky přehrála z karty a prohlédla si je. Doufám, že to nastane brzy.

Jak tak koukám, tento článek je o něco více pozitivní než ten minulý, ale absolutně nemá hlavu ani patu. Ale omluvte mě, jsem opravdu unavená a pak také prochází příšernou tvůrčí krizí (snad brzy přejde). Ale jak říká název článku vidina lepších časů přichází, cítím to :)

Mějte se hezky


Vaše Sherin :)