The Rasmus - Ten Black Roses

13. srpna 2010 v 21:15 | Sherin |  Různá videa
Bonjour tout le monde!

Tak jsem se tady zase jednou za sto let objevila. Odpusťte mi to francouzské oslovení, ale dnes mi skončily dvoutýdenní kurzy francouzštiny a já ne a ne se jí pustit (nebo ona drží mě?). Pro mě je francouzština něco jako druhý mateřský jazyk (kéž bych ji uměla tak dobře jako česky). Ale musím se přiznat, že v poslední době ze mě leckdy ta francouzština leze přirozeněji než čeština a naopak přemýšlím, jak se některé slovo vůbec řekne česky :o)

Dnes vlastně byl pátek třináctého, můj šťastný den. Moc šťastného mi ale nepřinesl, ne že se stalo něco špatného, ale spíš nebylo vůbec nic. Jediné, čím mě obdaroval byla nadmíru divná nálada (nechce se mi to moc rozvádět do detailů, prostě jsem byla naprosto nepoužitelná).

Dnes vám po dlouhé době přináším zase něco na poslech, kupodivu to není nic francouzského, jak by ode mě mohli někteří čekat. Ne, dnes to bude finská skupina The Rasmus s písní Ten Black Roses. Charakterem bych řekla, že je poněkud smutnější, i text je spíše takový, ale, ani přesně co, něco mi na ní sedí a líbí se mi. Ráda ji poslouchám třeba při procházce po Praze a zvláště za deště, navozuje ve mně takovou příjemně melancholickou náladu. Nu, dost bylo již mých řečí a radši se dejte do poslouchání.

Moc se vám omlouvám, ale jelikož mi sem nešlo vložit video, z nějakého záhadného důvodu to nefungovalo, zanechám tu alespoň odkaz a třeba se někdy blog.cz umoudří a půjde to.

Au revoir, Sherin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Agáta Agáta | 13. srpna 2010 v 21:27 | Reagovat

Tu rozjetost ve francouzštině ti závidím, potřebovala bych ji také trochu oprášit, než vlezu zase do školy. A The Rasmus je geniální kapela, co se nápaditosti některých jejich písní týče. Navíc už jen ten název: "Ten Black Roses" mi je převelice sympatický. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama