Zmrtvýchvstání?

27. ledna 2013 v 12:20 | Sherin
Šálí vás snad zrak nebo se Sherin po letech probrala z hibernace a napsala článek? Ne, nemusíte si chodit na oční vyšetření, opravdu jsem zpět. Možná si říkáte, proč zrovna teď přišel ten správný čas. Já sama nevím, prostě mě to tak napadlo. Asi mi to tu chybělo. Už je tomu více než rok, co jsem do virtuálního prostoru vyslala svůj poslední článek a najednou se mi po mém blogu začalo stýskat. Ani na okamžik mě nenapadlo založit si nový blog, to bych tomuhle nikdy neudělala. Zrovna jsem zjistila, že první článek jsem napsala na konci května 2008, což znamená, že tomuhle blogu bude už pět let. Takže je právě vhodný okamžik se k němu vrátit.

Mám pocit, že jsem za ten rok vyšla ze cviku a plácám páté přes deváté, tak mi to prosím vás odpusťte, já se do toho určitě zase dostanu.

Každý by asi řekl, že teď není nejlepší doba k návratu na blog, když jsem až doteď měla málo času, protože mě letos čeká maturita a přijímačky na vysokou, takže nebudu mít čas už vůbec, ale na tom nezáleží. Samozřejmě nečekejte kvanta článků, budu psát jenom, když budu mít o čem psát.

Asi časem provedu na blogu nějaké změny, možná změním vzhled, tenhle tu straší už moc dlouho, přeuspořádám některé rubriky, některé možná vymažu, to si ještě promyslím. Jestli vás zajímá, co se u mě za tu dobu, co jsem nebyla přítomna, změnilo, odpovím stručně - celkem nic. Samozřejmě, člověk se do jisté míry neustále mění, ale myslím, že nic zásadní se v mém životě neodehrálo. Možná vás jedině musím varovat na mou již dlouhotrvající posedlost (ano, nazývejme věci pravým jménem) britskou skupinou Muse, což se na blog asi do jisté míry projeví. Jinak nechám na vás, abyste posoudili, jestli jsem se změnila a vy mě zatratíte (respektive můj blog) nebo to akceptujete, nebo jestli jsem se nijak nezměnila a vše je při starém.

Myslím, že na první vykřik by to mohlo stačit, nebudu už dál týrat vaše nebohé mozky. Tak se prozatím mějte a snad mě tu teď budete vídat o něco častěji.

Vaše Sherin
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ZdenekB ZdenekB | E-mail | 17. ledna 2017 v 17:39 | Reagovat

Chtěli byste zvýšit návštěvnost na sherin.blog.cz několikrát? Hledat v google: Masitsu's tricks

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama